Rudens atvērtās durvis – 30. oktobrī no 10:00 līdz 17:00

Šī gada atvērtajās durvīs spriedīsim par jaunajiem materiāliem – kaņepju betons un salmu mājas, vai tās ir tikpat populāras kā kādreizējie – skaidbetons un izdedžu betons (raksts – praktiķi un liriķi). Kā arī jautājumi par Jūsu nepieciešamās mājas lielumu, ja zināms, ka bankas kreditē šai brīdī 1000 eiro kvadrātmetrā, cik lielu būvi varat atļauties, ieskatam – projekts Mazais Jēkabs.

Katram interesentam rezervējam stundu laika, rakstiet par Jums vēlamo laiku. Ņemiet līdzi savas ieceres, zemes kadastra nr. un jautājumus ko vēlaties noskaidrot.

JAUNUMS – ir iespējama arī tikšanās tiešsaistē, izmantojot interneta iespējas, ja esat tālos Latvijas novados un nevēlaties ilgu laiku pavadīt ceļā, varat rezervēt arī tiešsaistes tikšanos.

Un, jaunums nr. 2 – visas tikšanās notiks tiešsaistē, saistībā ar visiem zināmajiem apstākļiem, izpaliks mūsu tējas nogaršošana, bet toties ietaupīsiet krietnu laika sprīdi uz transporta rēķina, un, “neizkāpjot no dīvāna” būsiet paviesojušies mūsu darbnīcā un, domājams, noskaidrojuši interesējošos jautājumus par būvniecību un projektēšanu 🙂

Pieejamie laiki:

10:00,

11:00 (rezervēts)

12:00 (rezervēts)

13:00,

14:00,

15:00,

16:00,

17:00.

Uz raženu sadarbību!!!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: