Brīvdienu mājas projekts “Ilga”, 150m2

Brīvdienu mājas projekts "Ilga"

Atpūtas māja projektēta L veidā, pret dienvidiem veidojot plašu, apjumtu terasi, ēkas sienas un stiklotie terases gali rada aizvēju omulīgai atpūtai arī vēsākā laikā. Funkcionāli ēka dalās divās pusēs, divos būvapjomos – viens ir paredzēts atpūtas, dzīvošanas funkcijām – ar dzīvojamo istabu (ar kamīnu un virtuves nišu), vannas istabu un augšstāva telpu – guļamistabu. Otrs ēkas spārns ir veltīts pirts telpu grupai un ar to saistītajai atpūtai, ir dušas telpa, labierīcības, ietilpīga pirts karsētava, baseina telpa, atpūtas zāle (ar stiklotām pirts krāsns durtiņām kas ļauj baudīt dzīvo uguni) un uzeju augšstāvā, plašā telpā viesu nakšņošanai.

Konstruktīvi ēka risināta vienkāršam un praktiskam būvniecības procesam, var teikt, arī ekonomiskam, gāzbetona bloku mūra konstrukcijas sienas, ar koka dēļu apdari fasādēs, Classic profila skārda jumts, koka konstrukcijas pārsegumi un jumta spāres, pasijas. Plašie stiklojumi pret terasi veidojami nevirināmu vitrīnu veidā, sīkāk par šo risinājumu jau rakstījām ierpiekšējos rakstos, kas ļauj iegūt rezultātu bez nesamērīgiem izdevumiem.

Ēka, protams, orientēta debesspusēs, zemes īpašumā novietota tā ziemeļu stūrī, terase pakļauta dienvidu un rietumu saulei, ēkas novietojumā ņemtas vērā arī pazemes āderes, lai guļvietas, lāvas, atpūtas vietas atrastos no āderēm brīvās teritorijās.

Ieskats projekta stāvu plānos, fasādēs, griezumā, jumta plānā:

Brīvdienu mājas projekts "Ilga" - 1. stāva plāns

Brīvdienu mājas projekts "Ilga" - 2. stāva plāns

Brīvdienu mājas projekts "Ilga" - fasādes
Brīvdienu mājas projekts “Ilga” – fasādes
Brīvdienu mājas projekts "Ilga" - griezums
Brīvdienu mājas projekts “Ilga” – griezums

Brīvdienu mājas projekts "Ilga" - jumta plāns

Raženu izdošanos!!!

2 domas par “Brīvdienu mājas projekts “Ilga”, 150m2

  1. Labdien!
   Paldies par Jūsu interesi! Projekta “Ilga” izmaksas līdzinās viena būvniecības kvadrātmetra izmaksām, ja Jūsu mājai ir 100 un vairāk kvadrātmetru platība, kas ir diezgan bieži izplatīts izmērs, tad projekta izmaksām būtu jātiek pāri jebkurā gadījumā, pašu spēkiem.
   Atrakstiet sīkāk par Jūsu iecerēm, kā arī zemes kadastra nr. lai varam iepazīties ar zemes situāciju.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: