2022. gads – 1001. projekts

Mufe un Muffins

Sākot no pagājušā gadsimta līdz šim brīdim kopumā buildart.lv birojā ir tapuši jau 1000 projekti, kas sevī ietver gan dzīvojamās mājas, viesu namus, pirtis, saimniecības ēkas, nelielas ražotnes, dvīņu mājas (pēc būvniecības definīciju dalījuma – 1., 2., un 3. grupas ēkas). Ir sakrājušies dažādi projekti jebkurā no ēku tipiem. Šai rakstā atspguļosim dažādos ēku tipus, kādus esam projektējuši, un kādi tiek būvēti, un 1001. projektu – “Anrijs”. Sava loma straujam projektu skaita pieaugumam ir arī būvniecības likuma uzlabojumiem – saistībā ar ko ēkas līdz 60kvm apbūves platībai ir projektējamas vienkāršotā, veiklā veidā, dažās nedēļās tiekot pie rezultāta – būvdarbu atļaujas. (Novados, kur būvvaldes ansamblī darbojās 16-24 dalībnieki, kāds vienmēr uzdos kādu papildu jautājumu, saistībā ar projektu, piemēram, kāpēc projektā nevar atrast mufes diametru, lūdzu nejaukt namamātēm ar mafiniem, par kuriem vienīgais satraukums ir to pietiekamība, diametram nav nozīmes). Šādi un līdzīgi sīki nebūtiski jautājumi reizēm projekta saskaņošanu pagarina no dažām nedēļām līdz vairākiem mēnešiem.

Tuvāk esošiem objektiem būvniecības process ir parādīts vairākos uzfilmētos materiālos, tālāk esošām ēkām – ir projekts, un to realizācija atsūtītajos fotoattēlos. Ikvienam, kas šogad atsūtīs pēc mūsu projektiem uzbūvētās ēkas attēlus, vai tikai no ārpuses, vai arī ar interjeriem – mēs nosūtīsim ziemassvētku dāvanu, kādu pēc Jūsu izvēles – māja šķīvi vai podu, kurus varat aplūkot Valda keramikas darbu Facebook lapā. Un interesantāko bilžu autoriem sagatavosim arī jauno buildart.lv kalendāru.

 • Dzīvojamās mājas projekts Margarita – plaša dzīvojamā māja lielai ģimenei, trijos stāvos – 600 kvadrātmetros:

Omulīgas un kompaktas brīvdienu mājas projekts “Anrijs” – buildart.lv 1001. projekts:

 • Moduļmājas projekts “Dzidra” – māja nolaižas Jūsu dārzā:
 • Ekonomiska un omulīga neliela ģimenes māja – projekts “Ansis” (mūsu tipa projekts, kurš uzbūvēts jau ir neskaitāmās versijās gandrīz visos Latvijas novados):
 • “Rekordmāja” – māja brīvdienām, pašrocīgi būvēta, ar rekordzemām izmaksām un rekordātru būvniecības gaitu:
 • Neliela moduļmājiņa vecākiem, atpūtai un dzīvei dārzā “Jolanta”:
 • Dzīvojamā māja ar vērienīgu mākslinieku darbnīcu – projekts “Maija”, būvēta no salmu paneļiem:
 • Vienstāvīgas – vērienīgas mājas projekts “Toms”:
 • Ekonomiskās mājas projekts “Mārīte” – 1. grupas ēkas projekts, rūpīgi plānojot arī šādā nelielā kvadratūrā var iegūt omulīgu dzīvojamo platību:
 • Dzinīša pirtiņa – klasiska un vizuāli izteiksmīga guļbūve, dzīvošanai, atpūtai, pirts procedūrām:
 • Kā arī citi projekti, vienkāršāki vai interesantāki – laipni lūgti mūsu mājas lapā, šķirstiet sadaļas, kā arī vienmēr atbildam uz Jūsu jautājumiem, rakstiet, komentāru sadaļā, vai epastā.
 • Raženu un priecīgu dzīvošanu!!!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: